fbpx

Aktualitet

Kamioni humb ekuilibrin dhe përfundon mbi shtëpi (VIDEO)

               Publikuar në : 11:15 - 12/09/19 |
mapo.al

Një aksident i pazakontë ka ndodhur në Alban të Ontarios, ku kamioni ka humbur ekuilibrin dhe ka përfunduar sipër një shtëpie. Pas rënies mbi shtëpi, kamioni është varur te telat e energjisë elektrike, por pa shkaktuar dëme. Sipas Global News, fatmirësisht në shtëpi nuk kishte pasur njerëz dhe shoferi 24-vjeçar është në gjendje të mirë.


Etiketa: ,

Pas