Kampionët e Bajern nuk ndalen, katër gola ndaj Atletikos së Simeones

Bajern Mynih ka dhënë sot një provë të mirëfilltë force që në ndeshjen e parë në grupe në Ligën e Kampioneve. Përballë kishte në teori kundërshtarin më të vështirë në grup, Atletiko Madrid, por bavarezët kanë dominuar me lehtësi përballë spanjollëve dhe kanë fituar këtë sfidë të rëndësishme për vazhdimësinë në turne.   Seria e … Continue reading Kampionët e Bajern nuk ndalen, katër gola ndaj Atletikos së Simeones