Aktualitet

Kanë kaluar vite por Joni Peçi nuk e ka harruar borxhin që i ka Blerina

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:59 - 08/05/20 |
mapo.al

Joni Peçi padyshim që është një emër i njohur në botën e modës. Stilisti ka një marrëdhenie shumë të ngushtë me dietologen Blerina Bombaj, madje ai është dhe ‘lajmësi’ i lidhjes së Blerinës me bashkëshortin e saj.‘Joni ishte sebepi. Ata njiheshin pasi Joni kishte atelin pranë një pasticerie në Tiranë ku im shoq punonte. Unë me Jonin atëherë kemi qënë shumë miq”, tregoi Blerina në emisionin ‘Rudina’.Gjatë emisionit Joni u shfaq me një vido mesaxh duke i kërkuar borxhin e vjetër. “Të dua fortë, jo vetëm tani por që në kohët e hershme. Unë jam thjeshtë kumbar i martesës tuaj sepse dashurinë tuaj nuk ua kam dhënë unë. Kisha një kërkes për ty, kanë kaluar vite, je bërë me fëmijë por ende nuk na ke sjellë dhuratën e lajmësit, janë këpucët.Por jam ende duke pritur borxhin që të ma sjellësh”, tha ndër të tjerash stilisti.

See the source image


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas