ShowBiz

Kaos në koncert, burri shkelmon gruan në fytyrë (Video)


               Publikuar në : 17:10 - 15/03/19 |
mapo.al

Pamje shokuese vijnë nga koncerti i reperit amerikan Post Malone në stadiumin O2 Arena. Në videon e filmuar,që është shpërndarë gjerësisht nëpër rrjetet sociale, shihen disa gra që grinden me njëra-tjetrën dhe më pas një burrë, i cili hidhet nga kangjellat rreth skenës dhe godet një nga të pranishmet me shkelm në fytyrë.


Nuk dihen sesa serioze janë lëndimet e gruas, por shihet se spektatorët largohen më pas nga vendi. Edhe arsyet e grindjes në stadiumin gjigant të Londrës, ende nuk bëhen të ditura.

 


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas