Aktualitet

Kaos te Partizani, tranjeri Soromani braktis ekipin pak minuta para ndeshjes me Tiranën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:39 - 10/07/20 |
mapo.al

Partizani ka marrë dhe një goditje tjetër para ndeshjes derbi kundër Tiranës. Trajneri Adolfo Sormani së bashku me ndihmësit e tij nuk do të ulen në pankinën e “Air Albania”.


Italiani ka frikë nga situata e krijuar me COVID-19. 5 futbollistë të “Demave”, Boldor, Çinari, Mala dhe Kote janë me koronavirus dhe italianët nuk kanë dashur të rrezikojnë.


Derbin e fundit të këtij sezoni e drejton Renaldo Kalari. Ky i fundit duhet të menaxhojë një sfidë mjaft të vështirë dhe me shumë përgjegjësi.
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas