Aktualitet

Kapet me kokainë, arrestohet efektivi i RENEA dhe dy të tjerë në Tiranë (EMRI)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:05 - 14/05/21 |
mapo.al

Një efektiv i RENEA-s është arrestuar sot pasdite në Tiranë pasi u kap me kokainë. Sipas raportimeve të para, thuhet se ai posedonte rreth 1 kg drogë


Bashkë me efektivin e RENEA-s, Xhulio Liçi, policia ka arrestuar edhe dy persona të tjerë. Këta të fundit, raportohet se ishin bashkëpunëtorë të Liçit.


Burime jo zyrtare bëjnë me dije se efektivi i RENEA-s kishte rolin e transportuesit. Arrestimet mësohet se janë kryer në kuadër të një operacioni antidrogë në Tiranë.Përveç kokainës, policia ka sekuestruar edhe aparate celularë. 1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas