Aktualitet

Kanabis në makinë, policia ndalon djalin e Azem Hajdarit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:35 - 23/07/21 |
mapo.al

Policia e Elbasanit ka shoqëruar djalin e vogël të Azem Hajdarit, i cili mban të njëjtin emër me babanë e ndjerë.


23-vjeçari Azem Hajdari është shoqëruar nga “blutë” pasi i është gjetur një sasi e vogël narkotike e llojit hashash. Së bashku me të është shoqëruar edhe një shok i tij që ndodhej në të njëjtën makinë me 23-vjeçarin.


Dy të rinjtë ishin duke udhëtuar me një mjet luksoz në qytetin e Elbasanit, ku u ndaluan për një kontroll nga policia. Dy të rinjve iu sekuestrua një sasi e vogël kanabis sativa.Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga policia lidhur me aksionin në fjalë.I riu bie në sy për jetën luksoze pasi lëviz me makina të fundit si “Mercedez Benz S-Class” dhe “Merecedez Benz G-Glass”, makina të shtrenjta në treg.

Lexo edhe :  Berisha përkujton Azemin; frymëzim për të hedhur në kosh regjimin e veglën mjerane në krye të PD


2


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas