Aktualitet

Kapet me kokainë dhe euro, arrestohet i riu shqiptar në Greqi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:16 - 06/03/21 |
mapo.al

Një 19-vjeçar shqiptar u arrestua nga policia greke pasi akuzohet për trafik të lëndëve narkotike.

I riu shqiptar u vu në pranga në zonën Rethymno nga oficerët e policisë të Departamentit të Drogës.


Sipas mediave helene, policia zhvilloi kontrolle në banesën e shqiptarit, por edhe në vendin e punës.
Gjatë kontrolleve, u gjetën dhe konfiskuan gjithsej 21 gram kokainë, 11 gram kanabis, tre telefona celularë, 2 thika dhe shumën prej 700 eurosh që vijnë nga aktivitete të paligjshme.


1Etiketa: , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas