Aktualitet

Kapet pa maskë në rrugë, moderatori gjobitet nga policia (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:52 - 19/02/21 |
mapo.al

Në fotot e publikuara nga LSA ditën e sotme, mes njerëzve që këshillon apo gjobit policia, është parë edhe gazetari dhe moderatori Ardit Roshi.Në foto dallohen dy efektivë të Policisë së Shtetit teksa flasim me Roshin i cili është pikasur pa maskë në fytyrë.


Njëri prej tyre mban në dorë bllokun e gjobave, por nuk dihet nëse moderatori e ka marrë një të tillë.


29Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas