Aktualitet

Karantina ndikon pozitivishtë tek Stresi/ Ja nga cila gjë ka hequr dorë reperi

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:04 - 02/04/20 |
mapo.al

Karantina ka ndikuar pozitivishtë tek Stresi. Duket se reperi e ka marrë seriozisht qëndrimin brenda në shtëpi dhe madje ka hequr dorë dhe nga duhani. Nëpërmjet një lidhje me ‘Skype’ për emisionin “Rreze Dielli”, këngëtari u bënë thirrje të rinjve që të ushqehen shëndetshëm.


See the source image


Ai shprehet se del për vrap, gatuan dhe ka lënë edhe duhanin, ndërsa tregon se nuk ka kontakte me familjarët dhe prindërit i shikon vetëm nga ballkoni.


See the source image


Dal për vrap, kam lënë duhanin. Kjo karantinë është shumë e thjeshtë për mua. Gjithmonë kam mbajtur karantinë edhe në kohë të thjeshta, por kjo nuk është shaka! U bëj thirrje të gjithë të rinjve, mos të pijnë duhan më shumë, por të ushqehen shëndetshëm. Prindërit i shoh nëpërmjet ballkonit, ata janë në shtëpinë e tyre dhe kanë marrë masa të rrepta. Ushqimet i marr vetë, gatuaj vetë, po punoj me muzikën, po shkruaj”, shprehet Stresi.


Etiketa:

Pas