ShowBizz

Karateja nuk e ndalon të pozojë nudo, Valentina “ndez” rrjetin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:45 - 03/05/19 |
ro ot

Modelja italiane Valentina Fradegrada ka “djegur”  instagramin me disa foto tepër seksi që ka postuar së fundmi. E lindur në Bergamo, Valentina ushtron edhe profesionin e blogeres së modës, ndër të tjera ajo ka pasion edhe karatenë dhe madje ka fituar disa medalje në këtë sport.


<
>
valentina1 valentina2 valentina3 valentina4 valentina5 valentina6 valentina7 valentina8 valentina9 valentina10 valentina11 valentina12
3

Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas