fbpx

Humor

Karikatura virale: Si e sheh Kapexhiu deklaratën e Juncker

               Publikuar në : 22:28 - 12/06/19 |
mapo.al

Deklarata e presidentit të Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker në konferencën për shtyp me kryeministrin Edi Rama kanë prodhuar jo pak ironi dhe meme në rrjetet sociale.


Zyrtari në largim nuk ishte i qartë se kur janë zgjedhjet në Shqipëri.Mjeshtri Bujar Kapexhiu ka prodhuar një karikaturë për këtë situatë.


Karikatura titullohet: Mbështetje europiane!


Etiketa: , , , , , ,

Pas