Aktualitet

“Karma” në finale, Anxhela Peristeri ndez skenën e “Eurovision” (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:48 - 22/05/21 |
mapo.al

Anxhela Peristeri këndoi sonte e dyta në radhë në finalen e “Eurovision” dhe performanca mund të përmblidhet me dy fjalë: Energjike dhe perfekte


Këngëtarja dukej shumë e bukur me veshjen që tërheq jo pak vëmendjen, ndërsa me vokalin perfekt, gjatë performancës i bëri të gjithë të ngrihen në këmbë.


Me paraqitjen ku çdo gjë ishte në nivel, nga zëri tek imazhi, Anxhela elektrizoi skenën e madhe dhe fitoi duartrokitjet e ngrohta të spektatorëve.Efektet dhe vetë skena ishte absolutisht e shkëlqyer. Tani i urojmë vetëm fat, sepse asgjë tjetër nuk ka munguar në këtë performancë.1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas