Aktualitet

Kastriot Islami: Rama ka tradhëtuar të gjithë shqiptarët duke i gënjyer


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:13 - 28/02/21 |
mapo.al

Rama ka tradhetuar te gjithe shqiptaret, te djathte, te majte e te pavarur, duke i genjyer, mashtruar, vjedhur, varferuar dhe detyruar te emigrojne…


Per rrjedhoje Rama ka tradhetuar nder te tjera e ne menyre te vecante te majtet e ndershem duke keqperdorur voten e tyre per pasurimin e sektit te tij…


Pasi i mashtroi te gjithe pa perjashtim me premtimet e genjeshterta ne 2013, pasi mori timonin e tepsine i vetem ne 2017 kunder te gjitheve e duke fajesuar kryesisht te majtet, tani akuzon te gjithe perfshi te djathte e te majte, pra te gjithe ata qe i perplasin mashtrimet ne fytyre, se po e tradhetojne…

Realisht tradhetari i shqiptarise dhe te djathteve e te majteve por edhe i gjithe shqiptareve eshte Edi Rama dhe sekti i tij banditesk e tradhetar!1Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas