ShowBizz

Kastro Zizo, së shpejti baba për herë të tretë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:51 - 04/11/19 |
mapo.al

Këngëtari dhe moderatori Kastro Zizo do të bëhet baba për herë të tretë. Teksa prezantoi këtë të diel në emisionin “E Diela Shqiptare” këngën e tij konkurruese në festivalin “Kënga Magjike”, Kastro zbuloi se do të bëhet sërish baba.Biseda e Kastro Zizos dhe moderatorit Ardit Gjebrea, përpara interpretimit të këngës “Pema e Jetës”


Ardit Gjebrea: Raporti yt me nuset si ka qenë?
Kastro Zizo: Unë jam një pemë 35-vjeçare…Ardit Gjebrea: Që sa degë prodhon?


Kastro Zizo: Jam marshalla me rrënjët e degët

Ardit Gjebrea: E kisha fjalën për degët e pemës tënde. Ke një djalë, Dankanin, ke një vajzë, Nian…Do kemi ndonjë degë tjetër?

Kastro Zizo: Unë them të dëgjojmë këngën

Ardit Gjebrea: Pse, kur pret ta zbulosh? Nuk është ky vendi më i mirë për ta thënë?

Kastro Zizo: Ne folëm, por nuk e di nëse është djalë apo vajzë.

Ardit Gjebrea: Domethënë po vjen një tjetër…

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas