Kastro Zizo, së shpejti baba për herë të tretë

Këngëtari dhe moderatori Kastro Zizo do të bëhet baba për herë të tretë. Teksa prezantoi këtë të diel në emisionin “E Diela Shqiptare” këngën e tij konkurruese në festivalin “Kënga Magjike”, Kastro zbuloi se do të bëhet sërish baba. Biseda e Kastro Zizos dhe moderatorit Ardit Gjebrea, përpara interpretimit të këngës “Pema e Jetës” Ardit … Continue reading Kastro Zizo, së shpejti baba për herë të tretë