Kastro Zizo trondit fansat: Jam me kancer

Këngëtari i njohur Kastro Zizo ka tronditur të gjithë fansat me postimin që ka bërë gjatë mesnatës në rrjetin social Instragram. Ai ka publikuar një foto me një mace ku deklaron se janë të dy me kancer, dhe më pas shton se pemët janë të vetmet gjallesa që nuk preken nga sëmundjet në tokë. “JEMI TE … Continue reading Kastro Zizo trondit fansat: Jam me kancer