Aktualitet

Katër muaj pasi u bënë prindër, këngëtari i njohur ndahet me të dashurën e tij


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:56 - 25/09/21 |
mapo.al

Këngëtari Jason Derulo dhe e dashura e tij Jenna Frumes u ndanë vetëm katër muaj pas lindjes së djalit të tyre Jason King.


Jason festoi ditëlindjen me familjen e tij vetëm tre ditë më parë, dhe me atë rast ai postoi një tekst emocional dhe fotografi në Twitter ku njoftoi se po divorcohej nga e dashura e tij


“Jenna dhe unë kemi vendosur të ndahemi. Ajo është një nënë e mrekullueshme, por ne mendojmë se ndarja në këtë pikë do të na lejojë të jemi versioni më i mirë i vetes sonë dhe prindërve më të mirë. Ju lutemi respektoni privatësinë tonë në këtë kohë, ” shkruajti  këngëtari në këtë rrjet social.Derulo ishte në një lidhje me këngëtaren Jordin Sparks për tre vjet para Jenna, dhe ai u nda me të në shtator 2014. 35


Etiketa:

Pas