KMR

Katër shenja që tregojnë se jeni të varur nga rrjetet sociale


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 01:53 - 14/01/22 |
ro ot

Është gjëja e parë që e bën në mëngjes


Thuajse çdo person i varur nga rrjetet sociale do ta fillojë ditën e vet duke shfletuar në Facebook, Twitter, Instagram etj.


Shpenzon shumë kohë duke shikuar gjëra të pakuptimtaShfletimi i qindra videove të maceve duke u frikësuar nga pronarët e tyre, kontrollimi i fshehtë i fotografive të ish të dashurës në pushime etj., është ndër gjërat që i bëjnë njerëzit të shpenzojnë shumë kohë pa nevojë në rrjete sociale.
Bëni “check-in” në çdo vend që shkoniËshtë në rregull të bëni ndonjë “check-in” kur shkoni në ndonjë vend të bukur për pushime, mirëpo nëse e bëni këtë çdo herë që e lini shtëpinë, atëherë jeni duke bërë “gabime” të mëdha.

Fotografoni çdo gjë

Lexo edhe :  Stina kur ke lindur tregon shumë për ju

Presioni të bëni fotografi çdo gjë dhe ta postoni në Instagram apo diku tjetër, është ndjenjë që çdo njeri i varur nga rrjetet sociale e di shumë mirë.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas