ShowBizz

“Katundarja e zemrës”, Bes Kallaku shkul patatet me Ajkën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:52 - 30/05/20 |
mapo.al

Aktori i humorit Bes Kallaku, ka një dashuri të madhe për fshatin, vendin ku është rritur.


Ditën e sotme ai ndodhet në fshat së bashku me Ajkën, vajzën e tij.


 


 


 

View this post on Instagram

 

Katunarja zemres!!! ❤️. @xhensilamyrtezaj

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

Katundarja zemrës”, shkruan Besi krahas videos, ku së bashku me të bijën po shkulnin patatet. Ajka ashtu si babai, por rritet me dashurinë për tokën, fshatin dhe vendin e saj.

 

View this post on Instagram

 

Mesojini fmive katunin!!!

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

 

View this post on Instagram

 

S’kishte si te ndodhte ndryshe, te ndodhte ndryshe s’kish se si!!! 😂😂😂 @xhensilamyrtezaj

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas