ShowBizz

Katy Perry shtatzënë, fakte apo thashetheme? Shihjani barkun! (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:30 - 25/08/19 |
mapo.al

Këngëtarja e famshme Katy Perry po jeton ditë të lumtura me të fejuarin e saj, Orlando Bloom, me të cilin planifikon të martohet këtë vit.


Por jo vetëm kaq.


Mediat ndërkombëtare hedhin dyshime për një shtatzani të mundshme të saj dhe sipas tyre pas pak muajsh ajo do të sjellë në jetën fëmijën e saj të parë.


Gjithçka nisi nga këto foto të shkrepura gjatë shfaqjes së saj në premierën e serialit “Carnival Row”, në Los Anxheles.

Siç mund ta shihni nga fotot, barku i Katy është pak i fryrë, një gjë e pazakontë për të duke marrë parasysh se këngëtarja është mjaft e përkushtuar në fitnes.Etiketa: , ,

Pas