Aktualitet

Kavajë/ 60-vjeçari bie në kontakt me korentin në banesë, dërgohet në spital


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:53 - 31/01/21 |
mapo.al

Një 60-vjeçar ka rënë në kontakt me energjinë elektrike në banesën e tij në fshatin Greth të Kavajës.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme e i dëmtuari është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të sqaruar rretanat e saj.
Njoftimi i Policisë:


Kavajë/Informacion paraprak


Me datë 31.01.2021, në fshatin Greth, Kavajë, shtetasi T. K., 60 vjeç, në banesën e tij ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas