Aktualitet

Keidi Bare turpëroi Griezmann e Lemar, videoja “çan” rrjetin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:48 - 11/09/19 |
mapo.al

Faqja në Instagram e Euro 2020 ka publikuar një video nga ndeshja Francë-Shqipëri, e luajtur të shtunën e kaluar.


Në video shihet në aksion mesfushori shqiptar, Keidi Bare, i cili arrin të mbajë në zotërim topin edhe pse sulmohet shumë pranë vijës anësore të fushës nga Griezmann dhe Lemar.


 View this post on Instagram

 
🇦🇱 Keidi Bare 🔥🔥🔥 ⁣ ⁣ #EURO2020A post shared by UEFA EURO 2020 (@euro2020) on

Të dyve arrin t’iu shpëtojë, madje Lemar shtanget kur Bare ia kalon topin mes këmbëve, duke e nxjerrë atë krejtësisht jashtë loje…

1


Etiketa: , , , ,

Pas