ShowBiz

Keisi dhe Seldi në një lidhje dashurie?


               Publikuar në : 14:46 - 22/01/19 |
mapo.al

Vajza e këngëtarit shqiptar Sabiani, Keisi solli këngën e saj të parë në bashkëpunim me Seldi Qalliun.


Dyshja u panë shumë të afërt teksa prekeshin në klip dhe kjo gjë bëri që njerëzit të aludonin nëse janë në një lidhje apo jo.

E ftuar në “Ftesë në 5”, Keisi tregoi se e njeh Seldin prej kohësh.

“Seldin e kam si vëlla, jemi rritur bashkë. Kjo për shkak të lidhjes që ka pasur me babin,”- u shpreh Keisi.

Pas deklaratës së Keisit ka reaguar dhe Seldi.

Ai ka publikuar një foto në profilin e tij ku ka shkruan ‘Single boy’ duke hedhur poshtë të gjitha fjalët se ai dhe Keisi janë të lidhur.

Image


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas