Aktualitet

Kejsi del në takim me një tjetër mashkull, reagon Stresi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:37 - 02/09/20 |
mapo.al

Marrëdhënia e tyre ka qenë në fokus të mediave dhe shpesh ishte e paqartë nëse ishin bashkë apo jo.


E kemi fjalën për Arkimed Lushaj, ose Stresin, siç njihet ai në botën e artit dhe ish-partneren e tij tashmë, Kejsi.


Së fundmi, pas ndarjes Kejsi postoi një foto me fustan të bardhë teksa tregoi në atë çfarë kishte dalë në takim me një tjetër mashkull.Sakaq nga ana tjetër reagoi edhe Stresi në mënyrë indirekte.
Reperi postoi një foto në InstaStory, bashkangjitur së cilës shkroi: “Unë s’kam urrejtje ndaj teje, për mua mjafton të jesh mirë kudo të jesh, tjerat vijnë e shkojnë”– shkroi reperi, që kuptohet qartë për kë e ka.1


Etiketa: , ,

Pas