ShowBizz

Kejvina Kthella pozon me të brendshme

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:47 - 30/05/20 |
mapo.al

Modelja Kejvina Kthella gjatë kësaj periudhe ka qenë në vëmendjen e mediave më shumë se ndonjëherë më parë.


 


 


 


 

View this post on Instagram

 

Une kur me thon esht gati grosha 😋🍽

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Kjo për shkak të fotove provokuese dhe lidhjes me këngëtarin Seven Saraqi. Dhe një herë tjetër Kejvina ka ngacmuar imagjinatën e mijëra ndjekësve të saj.

 

View this post on Instagram

 

Life is too short to wear boring undies 😎 @loungeunderwear in love 🤩

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Kejvina është shfaqur me të brendshme të zeza ndërsa mbi to ka veshur xhinse.

 

View this post on Instagram

 

Drop your favorite color heart emoji 😋 @brendanforbes @jfnextjourney

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

 

View this post on Instagram

 

Think green …@brendanforbes 📸 @jfnextjourney

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on


Etiketa:

Pas