Aktualitet

Kejvina Kthella pranon se ka kryer ndërhyrje estetike në këtë pjesë të trupit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:06 - 02/06/21 |
mapo.al

Modelja Kejvina Kthella duket se nuk e ka kompleks të tregojë për ndërhyrjet plastike.  Së fundmi,  përmes një videoje të realizuar në rrjete sociale ajo pranon se ka kryer një ndërhyrje në buzë.


“Buzët si qershi nga (emri i doktorit italian)”, ka shkruar modelja të cilës mesa duket po i pëlqejnë aq shumë buzët e saj “të reja”.
Modelja Kejvina Kthella është një ndër emrat më të njohur e të komentuar të showbiz-it, e cila tërheq shpesh vëmendjen me pozat e saj në rrjete sociale.Shumë herë modelen e kanë akuzuar për photoshop, duke pretenduar se ajo nuk është fiks ashtu siç shfaqet në foto. Këto komente Kejvina i ka marrë gjithmonë me sportivitet dhe më herët i ka vendosur pikat mbi “i” të gjitha këtyre fjalëve.1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas