Aktualitet

Kejvina Kthella provokuese nga Dubai, me bikini mbi motorin e ujit (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:51 - 22/07/21 |
mapo.al

Modelja Kejvina Kthella njihet për fizikun e saj. Dhe, Kejvina vazhdimisht publikon fotografi provokuese në bikini.


Sot ka postuar një imazh nga pushimet në Dubai, derisa ka ekspozuar të pasmet e formësuara.


Ajo e ka publikuar foton në story-n e saj në Instagram dhe ka shkruar: “Pamja e tij e preferuar”.<
>
Kejvina Kthella Kejvina Kthella5 Kejvina Kthella4 Kejvina Kthella3 Kejvina Kthella2 Kejvina Kthella1 Kejvina Kthella Kejvina Kthella6

Ndryshe, Kejvina ka muaj që e ka konfirmuar lidhjen e saj megjithatë nuk e ka bërë publike fytyrën e partnerit. 1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas