Bota

Këmbë të bukura dhe veshje ‘shik’… Parisi, sfidë stilesh mes Zonjave të para


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:49 - 11/11/18 |
mapo.al

Edhe një herë Parisi ka bashkuar disa prej Zonjave të para më të rëndësishme të botës, por dy kanë spikatur më shumë sidomos me look-un dhe stilin e tyre në veshje…


Melania Trump është pritur ngrohtësisht nga Brigitte Macron në Paris, ku çifti amerikan ndodhet për një vizitë zyrtare.


Pavarësisht komenteve në distancë nga burrat e tyre ‘Zonjat e para’ kanë qenë të emocionuara në takimin e tyre dhe kanë rënë në sy me look e tyre.Melania Trump dukej më elegante se asnjëherë teksa ngjiste shkallët e pallatit Presidencial Elyse para drekës me presidentin Donald Trump.E veshur me një pallto të zezë, që i nxirrte në pah format perfekte, me të carë përpara, 47 vjeçarja është shfaqur elegante duke treguar edhe një herë stilin e saj unik.Por edhe Brigitte Macron nuk ka mbetur prapa. Ajo është shfaqur me një kostum blu sipër gjurit, me kopsa të arta dhe me këpucë gjithashtu të së njëjtës ngjyrë.foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

1


Etiketa: , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas