Ngërç

“Kemi dhe s’kemi”


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:23 - 07/01/21 |
mapo.al

“Kemi dhe s’kemi” – Karikatura e ditës në gazeta Mapo, nga mjeshtri Bujar Kapexhiu.


1

Etiketa:

Pas