ShowBizz

Kendall Jenner flet publikisht për krizat e panikut: Mund të isha çmendur
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:04 - 18/05/20 |
mapo.al

Kendall Jenner, tashmë është një emër i njohur në botën e modelingut dhe në mediat rozë. Së fundmi modelja ka dhënë një intervistë për ‘Good Morning America’, gjatë të cilës ka folur për problemet që ka pasur me krizat e panikut.


See the source image


“Isha shumë shumë e vogël dhe më kujtohet se nuk arrija të merrja frymë dhe kam vrapuar tek mamaja ime duke i thënë se nuk mbushesha me frymë”, ka pohuar Kendall. Më tej ajo ka treguar se mamaja e saj, Kris Jenner ka takuar një sërë doktorësh, të cilët i kanë treguar se gjithçka ishte psikologjike. 


 


View this post on Instagram

 

did my makeup n stuff

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

“Para 3-4 vitesh gjithçka m’i rikthye dhe mund të isha çmendur nga ato kriza, por mora në kohë informacionin e duhur”, ka shtuar Kendall.

 

 

View this post on Instagram

 

craving MaryxJen right now @maryphillips @jenatkinhair

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas