ShowBizz

Kënga e re e Capital T dedikim për nënën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:55 - 11/05/20 |
mapo.al

Shumë persona dje vërshuan për të uruar nënat e tyre në Dita e Nënës.


Në këtë ditë të veçantë, reperi Capital T i bëri dhuratën më të bukur së ëmës, i cili tregoi se ia ka dedikuar një këngë të cilën e ka interpretuar dje (10 maj).


 


 


 

View this post on Instagram

 

💜 FLEX-in

A post shared by Capital T (@truekapo) on

E kam bërë një këngë për nënën time dhe e kam kënduar për të në Ditën e Nënës, ndenja më e mirë ndonjëherë. E dua shumë”, kanë qenë fjalët e reperit të njohur. Ai njëherësh bën të ditur se ky projekt është pjesë e albumit të katërt të titulluar “Skulpturë”.

Ndërkaq, Kapo vetëm dy ditë më parë u komentua në faqet rozë për anën e tij humane. Si çdo vit tjetër, edhe këtë herë ai shtroi iftar në shoqatën bamirëse të Halil Kastratit “Jetimat e Ballkanit”.

 

 

View this post on Instagram

 

#Mood 💘💘💘 #flexchallenge

A post shared by Capital T (@truekapo) on

 

View this post on Instagram

 

Kom me FleX dej sa t’vdes yaaa💥

A post shared by Capital T (@truekapo) on


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas