ShowBizz

“Këngëtarë playback”, Robert Berisha thumbon kolegët (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:06 - 23/09/19 |
mapo.al

Të shtunën Robert Berisha ka mbajtur një koncert ku ka dhënë maksimumin për të kënaqur fansat e tij.


Në përfundim, ai bëri dy video dhe i postoi në ‘Instastory’, ku tregonte bluzat e lagura nga djersa. Këto i shoqëroi me shkrimin: “Këngëtarët playback nuk kanë kështu problemesh”.

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas