ShowBizz

Këngëtari i njohur përplaset me makinën e tij (Foto)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:24 - 23/05/20 |
mapo.al

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka bërë aksident në Prishtinë. Ai është përplasur me automjetin  e tij në rrugën ‘Agim Ramadani’.


See the source image


Sipas një fotografie të siguruar nga Indeksonline shihet makina e aksidentuar e këngëtarit. Këngëtari ka reguar nëpërmjet disa postimeve në Instagram duke bërë të ditur se në automjet ka qenë bashkë me disa anëtarë të familjes, ndërsa fatmirësisht janë shëndoshë e mirë.


Image


Deshta me ju njoftu që kam qenë pjesë e një aksidenti, së bashku me disa anëtarë të familjes time.Të gjithë jemi shëndosh e mirë dhe nuk është diçka për me u bë tragjike’, tha ndër tjera  Ermali.


See the source image

 


Etiketa:

Pas