ShowBizz

Këngëtarja “Baby G” kapet me drogë dhe përfundon në psikiatri…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:17 - 18/11/18 |
mapo.al

Këngëtarja Gordana Kingji, e njohur si “Baby G” është shtruar në psikiatri. Lajmi bëhet i ditur nga mediat kosovare, ku sipas të cilës këngëtarja nga Kukësi fillimisht është arrestuar nga policia, për posedim të lëndëve narkotike, dhe më pas ka përfunduar në Psikiatri.


“Baby G” në momentin e ndalimit nga policia ka qenë në gjendje të rëndë psikologjike për shkak të përdorimit të madh të lëndeve narkotike dhe përzierjes së tyre.Policia fillimisht e ka dërguar në spitalin e QKUK-së në Prishtinë dhe më pas në Psikiatri ku vijon të qëndrojë./Balkanweb/


<
>
baby-g baby-g_1487675437-6408320-650x358-1 babyyy_1491214012-8691825 auto_baby_1514574542-11105101514618332 babygee_19984749_325711907880442_1170864366141046784_n-e1513495561940-780x439 baby-gg-400x381 auto_baby11522519325


Etiketa: , ,

Pas