Humor

Këngëtarja e famshme feston divorcin me party-n madhështore

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:10 - 17/09/18 |
mapo.al

Këngëtarja lebaneze, Nourhanne ka marrë vëmendjen e të gjithë rrjeteve sociale me festën madhështore.


Më në fund, ajo arriti të divorcohej nga ish-bashkëshorti Adnan Dirani.


Videot nga festa u publikuan në Instagram duke u bërë virale. Ajo, së bashku me mikeshat mbanin pankarta që shkruanin: “E nxorra jashtë” dhe “Ai nuk ishte në nivelin tim”.


Këngëtarja shpjegoi se do dilte me miqtë për qejf kur zbuloi se ata i kishin planifikuar një suprizë për të festuar divorcin. Nourhanne falenderoi ndjekësit për mbështetjen duke shtuar se ata që kanë kritika, e kanë mundësinë për të mos e ndjekur.Etiketa: , , ,

Pas