ShowBizz

Këngëtarja e njohur shqiptare në zi, njofton vdekjen e babait

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:45 - 09/11/19 |
mapo.al

Këngëtarja shqiptare që jeton në Tetovë, Big Mama ka humbur personin më të dashur. Në një postim në rrjetet sociale ajo ka njoftuar se pas një sëmundje babai i saj ka ndërruar jetë.


“Njoftim. Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ndërruar jetë më i dashuri ynë babai Adi Kasami, njoftojmë familjarët miqtë të tjerë se varrimi i të ndjerit bëhët nesër datë 10.11.2019 në namazin e drekës, funerali niset nga shtëpia e të ndjerit në Tetovë”, ka shkruar këngëtarja në Instagram.Të shumtë janë miqtë dhe të afermit që shprehin ngushellimet.Etiketa: , ,

Pas