ShowBizz

Këngëtarja Kida ndryshon lukun, vështirë se do e njihni
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:24 - 14/08/20 |
mapo.al

Këngëtarja Kida është një nga personazhet e më te njohura dhe të dashura për publikun shqiptar.


Ajo është e njohur jo vetem për hitet e saj të musikës por edhe për stin e veçantë.


Së fundmi Kida ka postuar një foto në ‘Instastory’, ku shihet me një pamje totalisht ndryshe.Kida ka ndryshuar ‘look’ dhe shfaqet siç nuk e kemi parë asnjëherë. Këngëtarja ka lyer flokët bjond dhe duket vërtetë shumë bukur.


Kujtojmë se Kida ka sjellë javët e fundit dy projekte mjaft të suksesshme në bashkëpunim me Mozzik, “Kërkun” dhe “PP”.


Etiketa:

Pas