ShowBizz

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë, ndan foton e parë të bebit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:27 - 03/06/20 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur Ryva Kajtazi është bërë nënë për herë të dytë.


Ajo ka sjellë në jetë një djalë, më datë 1 qershor dhe dje ka publikuar foton e parë të tij.


Më datë 01.06.20, ne u bekuam me ardhjen tënde”, -ka shkruar Ryva në foton e publikuar në rrjetet e saj sociale.


Ajo nuk ka dhënë detaje të tjera rreth emrit që ka zgjedhur për të voglin dhe as nuk e ka zbuluar fytyrën e plotë të tij.


Ryva u bë nënë për herë të parë në vitin  2017, kur solli në jetë të bijën, e cila quhet Dorela.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on

 


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas