ShowBizz

Këngëtarja shqiptare operon të pasmet, nuk guxon të ulet 5 javë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:16 - 19/09/21 |
mapo.al

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Lindita Halimi ka treguar se ka bërë një ndërhyrje në trupin e saj.


Ajo ka zbuluar se ka operuar të pasmet e saj dhe u dha mundësinë edhe fansave të pyesin rreth operimit.


Në mesin e pyetjeve ishte se a mundet të ulet, e ajo zbuloi se për 5 javë të plota nuk është e lejuar.Lindita ka zbuluar se për katër javë ka shtuar 12 kilogramë me rekomandim të mjekëve sepse nuk ka pasur dhjam të mjaftueshëm për ta zhvendosur në fundshpinë.Operacioni që është ndër më të rrezikshmit në kirurgjinë estetike ka zgjatur rreth dy orë e gjysmë teksa gjatë tij, Linda ka qenë në narkozë.64


Etiketa: , ,

Pas