Aktualitet

Keni bërë plane për plazh sot dhe nesër? Njihuni me parashikimin e motit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:30 - 11/07/20 |
mapo.al

Parashikim i Shërbimit Meteorologjik Ushtarak

Fundjava do të kenë mot kryesisht të kthjellët e vranësira në zhvillim në orët e mesditës.


Në Alpe dhe përgjatë relieveve malore vranësirat do të pasohen nga reshje lokale shiu.


Era nga kuadrati i veriut me shpejtesi 1-8m/s, ndersa në orët e pasdites të së diel era fiton intensitet deri në 15m/s kryesisht përgjatë vijës bregdetare.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas