Aktualitet

Kërcënonte me telefon një shtetase, kapet i riu i shpallur në kërkim


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:00 - 15/10/19 |
mapo.al

Kapet dhe ndalohet një shtetas i shpallur në kërkim për “Përdorimi me keqdashje i thirrjeve telefonike”.

Policia bën me dije se ka ndaluar shtetasin S.S, 26 vjeç, banues në Mallakastër.


Njoftimi i policisë
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër kapën shtetasin e shpallur në kërkim:


S.S, 26 vjeç, banues në Mallakastër.


Ky shtetas është shpallur në kërkim për veprën penale” Përdorimi me keqdashje i thirrjeve telefonike” pasi me anë të telefonit ka kanosur shtetasen A.T.

Shtetasi S.S iu dorëzua shërbimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 4 Tiranë për veprime të mëtejshme proceduriale.

1


Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas