Kërkesa për shkarkimin e gjyqtares, KLGJ nis seancën për Enkeleida Hoxhën

Ashtu siç ishte parashikuar, ka nisur sot seanca për shqyrtimin e kërkesës së ILD-së, për shkarkimin e gjyqtares Enkeleida Hoxha. Kjo e fundit u arrestua pasi akuzohet se është përfshirë në një skemë korruptive në Gjykatën e Krujës. Gazeta Mapo ka siguruar edhe foto nga brenda sallës ku po mbahet seanca, teksa shihet dhe gjyqtarja … Continue reading Kërkesa për shkarkimin e gjyqtares, KLGJ nis seancën për Enkeleida Hoxhën