Kërkoi 1 mijë €, arkë me peshk dhe celular – Zbardhet dosja për Rovena Vodën

Zbardhen të tjera detaje nga dosja e SPAK për ish-zv/ministren e Brendshme Rovena Voda, ndaj të cilës u vendos dje arrest për akuzën e “Ushtrimit të ndikimit të paligjshëm”. Dyshohet se ajo ka marrë ryshfet nga dy shtetase, Florida Beu dhe Majlinda Hasani kundrejt emërimeve të tyre në detyrë. Një hetim i nisur ka nisur … Continue reading Kërkoi 1 mijë €, arkë me peshk dhe celular – Zbardhet dosja për Rovena Vodën