ShowBizz

“Këshillat e tua, melodia më e ëmbël”, Stresi dedikim të veçantë babait
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:44 - 12/06/20 |
mapo.al

 


Babai i reperit të njohur feston ditëlindjen dhe një mesazh urimi nga Stresi ishte i pritshëm.


Reperi publikoi një fotografi të babait, Sali Lushaj, në Instagram.


 


 

View this post on Instagram

 

Nese doni shpjegim kerkojeni te i madhi zot dhe lutjuni atij pafund 🙏🙏🙏#stayhome

A post shared by STRESI (@stresi) on


Përkrah imazhit Stresi ka bëë një dedikim të veçantë duke e falënderuar të atin për këshillat dhe gjithçka tjetër që ka bërë për të.

 

View this post on Instagram

 

Me pak fjalë po me shumë dashuri! Urime për Babin më të mirë në botë, ne nuk kemi fjalë për me të falenderu për gjithçka qe ke bërë e vazhdon të bësh për ne, ishe mësuesi dhe shoqëruesi jonë gjatë gjithë këtyre viteve ,shpresoj të jesh krenarë me neve, sepse na vërtetë jemi shumë krenarë dhe me fat që kem një babë si ty ,këshillat tua janë si melodia më e ëmbel për neve ,ti je superheroi jonë i parë dhe ashtu vazhdon të mbetesh përherë, Babush fjalë ka shumë po asnjë e duhura për ta shpreh dashurinë dhe mirënjohjen qe kem për ty, thjesht faleminderit për gjithçka! Të paçim përherë, URIME DITËLINDJEN ,gezofsh e festofsh edhe shumë tjera pranë neve ,TË DUAM SHUM

A post shared by STRESI (@stresi) on

“Urime për Babin më të mirë në botë, ne nuk kemi fjalë për me të falenderu për gjithçka qe ke bërë e vazhdon të bësh për ne, ishe mësuesi dhe shoqëruesi jonë gjatë gjithë këtyre viteve ,shpresoj të jesh krenarë me neve, sepse na vërtetë jemi shumë krenarë dhe me fat që kem një babë si ty ,këshillat tua janë si melodia më e ëmbel për neve”, ka shkruar ndër të tjerash reperi.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas