Aktualitet

Këshilli Kombëtar, Basha: Nëse zgjedhjet për ju janë në rregull, jap dorëheqjen


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:15 - 16/05/21 |
mapo.al

Kreu i PD, Lulzim Basha ka vënë Këshillin Kombëtar para dy alternativave. Basha thekson se nëse zgjedhjet e 25 prillit janë të vjedhura atëhere duhet të vijohet beteja.


Nga ana tjetër ai thotë se nëse për anëtarët e Këshillit zgjedhjet e 25 prillit janë në rregull, atëhere ai jep dorëheqjen që tani.


“Zgjidhni dhe dua t’ju shoh të gjithëve në sy. Ose zgjedhjet janë të vjedhura dhe vazhdojmë në betejë, ose nëse për ju janë në rregull, atëherë unë jap dorëheqjen tani.’’– tha Basha.LEXO EDHE: 
Nishani: Basha t’i bëjë aktin e fundit të mirë PD-së, të largohet1


Etiketa: , ,

Pas