fbpx

ShowBizz

‘Kështu rri dhe qeni im’, Kejvina i kthen përgjigje ndjekësit

               Publikuar në : 15:38 - 10/09/19 |
mapo.al

Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjetin social Instagram. Modelja publikon foto nga përditshmëria të cilat nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj.


Së fundmi, ajo ka publikuar një foto në profilin e saj “Instagram”, ku shihet e veshur me një fustan të ngushtë e të shkurtë në ngjyrë rozë.Ajo ka pozuar e ulur në dysheme me një pozë qe ka arritur të tërheqë vëmëndjen e ndjekësve.


Në sy ka rënë komenti i një prej ndjekësve të saj, i cili ka shkruar:

“Kështu rri dhe qeni im”. Kejvina ka vendosur t’i kthejë përgjigje.

“Super”,- është përgjigjur ajo.

Image

Image


Etiketa:

Pas