ShowBizz

Këta janë vip-at që shijuan sfidën Shqipëri-Francë (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:20 - 18/11/19 |
mapo.al

Sfidën mes Shqipërisë dhe Francës e parapriu ceremonia e inagurimit të stadiumit ‘Arena Kombëtare’.


Mbrëmja u hap nga këngëtari Flor Mumajesi i cili këndoi këgën ‘Kuq e zi’, , më pas nga Aurela Gace e cila këndoi ‘Xhamadani vija-vija’ dhe u mbyll nga këngëtarja Era Istrefi me “Live it up”. Më pas këngëtarja Juliana Pasha na mbërtheu me himnin kombëtar.Nuk ishin vetëm këta personat e famshëm që morën pjesë në ndeshje.


<
>
besi erion albani nora luji lei kristina alba juliana enada rama arbana

Gjithashtu, në sfidën e djeshme ishin të ftuar të gjithë ish-futbollistët e Kombëtares Shqiptare.


Etiketa: , ,

Pas