Kryesore

Këtë shenjë horoskopi e admirojnë të gjithë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:59 - 04/09/18 |
mapo.al

Të gjitha shenjat e horoskopit dallohen për cilësitë dhe karakteristikat e tyre.


Megjithatë shenja e Dashit dallohet për disa cilësi të veçanta.


Ato vijojnë si më poshtë:DASHI
Ndërmarrës, i guximshëm, impulsiv, kokëfortë, dinamik.Ka energji të madhe, por nuk ka vullnet të qëndrueshëm.

Ka bukurinë fizike.

Bën luftë të përjetshme dhe është në aktivitet të vazhdueshëm.

Adhurues i sportit dhe i të gjitha aktiviteteve fizike./noa.al/

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas