Aktualitet

“Këtë vit ngjyrosa flokët, jo vezët”, Luana Vjollca uron kështu Pashkët


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:42 - 04/04/21 |
mapo.al

Moderatorja Luana Vjollca ka bërë një ndryshim drastik në look.


Këtej e tutje duhet të mësoheni ta thërrisni Luana kokëkuqja.


 Ajo ka lyer flokët ngjyrë portokalli në të kuqe, duke hequr dorë përfundimisht nga nuancat e bjondes.
Luana ka publikuar një video në Instagram me look-un e ri dhe ka marrë qindra komplimente nga ndjekësit e saj.“Këtë vit në vend që të ngjyrosja vezët, ngjyrosa flokët. Gëzuar Pashkën”, ka shkruar Luana përkrah videos së saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

1


Etiketa:

Pas